Kısaca Kendimizden Bahsedelim

İşimizi severek yapıp sizi en trend ürünlerle buluşturuyoruz

İşimizi Seviyoruz

Çeşitli çözüm ortaklarımız, iştiraki olduğumuz üretici firmaları ile birlikte sizlere en profesyonel, en uygun fiyat ve en hızlı kargo hizmetini sunuyoruz. Yaklaşık 3 yıldır sizlere trend, özgün ürünlerimizi sunuyoruz..

Çalışma Modelimiz

Kendi elimizde olmayan hiçbir ürünü satışa koymuyoruz! Tüm siparişleriniz 24 saat içerisinde özenle paketlenerek şeffaf kargo ile gönderimi sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

Nasıl Başladık?

2020 Yılında yaklaşık 190 m2 bir Atölye, depo alanı, 18 çalışanımız ile birlikte sizleri kendi ürettiğimiz ürünleri buluşturuyoruz! DAmla ve EMir Irmak Yavuz çifti olarak kurduğumuz markamızda sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak, en uygun moda ürünlerini sunmak tek misyonumuzdur.
Kendi aile şirketimiz olan DAEM Butik üretim ustası ve sorumlusu sektörde yaklaşık 20 yıldır tecrübesi olan değerli Emsal Irmak’dır.

DAEM Butik

Hakkımızda

Fiyatta Esnaf , Kalitede Kurumsal.

Renk renk, çeşit çeşit, desen desen, kısacası yılın tüm moda ürünlerini en uygun fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz!
Güvenilir ortam oluşturduğumuz, bizi seven müşterilerimize her zaman üstüne koyarak en iyisini üreteceğimizi taahhüt ediyoruz.
Vizyonumuz; Kendi ürettiğimiz ürünleri öncesinde tüm Türkiye’ye, sonrasında tüm Avrupa’ya sunmak üzere bu yola çıktık! Global bir giyim markası olmak vizyonu ile işimizi en doğru şekilde yapıyoruz.
Misyonumuz; Türkiye’de bayan giyim sektöründe yenilikçi olacak plan ve projelerle birlikte standartın dışında bir giyim markasıyız.