Kargomu nasıl takip edebilirim?

Vermiş olduğunuz siparişin her adımında sizlere E-Mail üzerinden bilgilendirme yapıyoruz. Ek olarak sipariş numaranız ile tüm iletişim kanallarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

Model Boy/Kilo nedir?

Her ürünün manken ölçüleri ürün açıklamasında belirtilmiştir. 

İade ve değişimlerde kargo ücreti kime aittir?

Kullanılmış ve ya orijinalliğini kaybetmiş ürünlerde ürün değişim ve iadesi kabul edilmemektedir. Cayma hakkı kullanılan iadeler müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. 

Siparişi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  • Sipariş tesliminde paketin yırtık, hasar görmüş, sonradan bantlanmış, ıslanmış gibi bir sorunu var ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak değişim ve iade sürecinde işlemleri hızlandıracaktır.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
  • Ürün iadesi için ürünün kullanılmamış, size ulaştığı haliyle kargoya yeniden teslim edilmesi gerekmektedir. Ürün geldiğinde oykufashion.com tarafından kontrol edilmektedir. Herhangi aksi bir durumda (bozulma, yırtılma, yıkanma, kullanılma durumlarında) iade kabul edilmemektedir. Tarafınıza tekrar iletilmektedir
Siparişimi nasıl iptal edebilirim? İptal edildiğinde ücretim ne kadar sürede yatar?
  • Siparişinizi iptal etmek gerektiğinde mailinize gelen sipariş numarasını bize Whatsapp hattımızdan ileterek iptalini isteyebilirsiniz. Kredi kartlarına 1-10 gün arası ödeme gerçekleştirilmektedir. Eğer ürünü taksitli aldıysanız ürün tutarı taksit taksit yatırılmaktadır. Bu prosedür bankalar tarafından belirlenmiştir.
Siparişim ne zaman kargoya verilir? Ne kadar sürede elime ulaşır?

Siparişler 2-4 iş gününde kargoya verilmektedir. Kargoya verildikten sonra 1-3 iş gününde elinize ulaşmaktadır. Yola çıktığında daembutik.com tarafından  mail alacaksınız.

Resimdeki Ürün Mü Gönderilecek?

Ürünlerimizin gerçek mankenler üzerinde herhangi bir bilgisayar müdahalesi olmadan çekimi yapılmaktadır.

Favori Ürünlerim stoğa gelir mi?

Ürünleri favori listenize eklerseniz, ürün tekrar satın alınabilir olduğunda sizlere mail ile bilgilendirme yapabiliriz